Earldom 3000W Power Socket ES-SC06

1,990 L

 

Earldom 3000W Power Socket ES-SC06 është i pajisur me 4 porta duke ju mundësuar lidhjen e çdo pajisje elektrike dhe smartfon. Me teknologjinë smart mund të lidhet automatikisht me pajisjet dhe ofron karikim të shpejtë. Zgjatimi arrin në 2 m. Është i sigurt nga nxehtësia gjatë përdormit.

Ka stok

SKU: CNG3248-W Modeli: ES-SC06 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Material

ABS, PC Flame Retardant Material + Pure Copper

Output Power

3000W

Usage

Universal , Phone Charging

Output Voltage and Current

PD+QC3.0

Rated parameter

3000W-16A 110-265V

Size

180 x 145 x 55mm

Weight

525g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom 3000W Power Socket ES-SC06