Earldom 4 in 1 USB-C Hub ET-HUB08

1,990 L

 

Adaptor 4 ne 1 nga Earldom. Perbehet nga tre porta USB 2.0 dhe nje tjeter USB 3.0. Mund te  lidhjet me nje shumllojshmei pajisjesh USB Type-C.

Ka stok

SKU: CNG2456-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

INTERFACE

3xUSB 2.0
1xUSB 3.0

DATA TRANSFER RATE
USB 2.0

480 mbps

USB 3.0

5 Gbps

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom 4 in 1 USB-C Hub ET-HUB08