Earldom Camera And Mobile Phone Tripod

4,990 L

 

Tripod nga Earldom për aparate celulare, kamera, drita etj. Përbëhet nga material alumini dhe është fleksibël. Është zgjedhja perfekte për të bërë foto në natyrë.

Ka stok

SKU: CNG2391-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Color

Black

MAXIMUM HEIGHT

148 cm

MINIMUM HEIGHT

45 cm

HEAD TYPE

360° spin

Material

Aluminum alloy + ABS

USE

Mobile phone, tablet computer, digital camera, DV camera, fishing light, projector

Weight

1.21 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Camera And Mobile Phone Tripod