Earldom Car Charger ES-CC8

700 L

 

Karikuesi ES-CC8 per makine nga Earldom eshte i pajisur me porte USB me fuqi 20W. Kompakt dhe shume praktik.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Input

12-30V 50-60Hz

Output

5V-3.1A / 9V-2.22A / 12V-1.67A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Car Charger ES-CC8