Earldom Car Charger ET-CS1

1,190 L

 

Adapter nga Earldom eshte i pajisur me dy porta USB per karikim te shpejte te aparateve celulare dhe me tre porta CLR me fuqi 120W.

Ka stok

SKU: CNG2404-B Modeli: ET-CS1 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Interface

3 x Cigarette lighter + 3 x USB

Input Voltage

DC 12V-24V

USB output

5V/ 3.1A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Car Charger ET-CS1