Earldom Car Holder ET-EH166

1,390 L

 

Mbajtese celulari per makine  ET-EH166 nga Earldom. Eshte e pajisur me magnet te fuqishem dhe kend 360 grade. E pershtatshme per te gjitha pajisjet tuaja celulare.

Ka stok

SKU: CNG2397-B Modeli: ET-EH116 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

ROTATION

360 degree adjustable rotation

Suitable for

All phones

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Car Holder ET-EH166