Earldom Car Holder Suction Cup EH148

1,690 L

 

Mbajtëse telefoni Earldom EH148. Rrotullohet 360 gradë dhe mundëson përdorim të sigurt dhe më të lehtë të telefonit. Vjen me një dizajn të hollë dhe praktik për t’u marrë kudo me vete.

Ka stok

SKU: CNG3075-B Modeli: ET-EH148 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Fix mode

Holding

Function

Car Dashboard Mount Phone Holder

Suitable for

Universal Cell Phone

Suitable device

4 -6.7Inches Phones

Feature

Adjustable, Waterproof, Flexible

Application

In-Car

Rotation

360 Degree Adjustable Rotation

Key Feature1

Strong Magnet Adsorption

Key Feature2

Single Handed Picking

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Car Holder Suction Cup EH148