Earldom Car Magnetic Holder ET-EH53

490 L

 

Mbajtëse telefoni për në makinë nga Earldom. Rrotullohet 360° dhe është shumë e sigurt. Qendroni të sigurt ndërkohë që ngisni makinën.

Ka stok

SKU: CNG2398-B Modeli: ET-EH53 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
ROTATION

360°

MATERIAL

ABS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Car Magnetic Holder ET-EH53