Earldom Car Mp3 Player And Charger ET-M53

1,590 L

 

Mp3 për makinë M53 nga Earldom, e pajisur me  2 porta USB me dalje 2.4 A të cilat mundësojnë karikim të shpejtë të celularëve apo tabletëve tuaj. E pajisur me Bluetooth 5.0 për transmetim sa më të mirë. Ka dizajn të veçantë dhe zë shumë pak vend.

Ka stok

SKU: CNG1968-B Modeli: ET-M53 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Output

5.0 V – 2.4 A

Input

12 V – 24 V

Music Formats

MP3/WMA/FLAC/WAV/APE

Frequency

87.5 MHz- 108.0 MHz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mp3

1 x Manual