Earldom Car Mp3 Player And Charger ET-M59

1,190 L

 

Mp3 për makinë M59 nga Earldom, e pajisur me  2 porta USB me dalje 2.4 A të cilat mundësojnë karikim të shpejtë të celularëve apo tabletëve tuaj. E pajisur me Bluetooth 5.1 për transmetim sa më të mirë. Ka dizajn të veçantë dhe zë shumë pak vend.

Ka stok

SKU: CNG1967-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.1

FREQUENCY

87.5-108 MHz

Weight

36 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mp3

1 x Manual