Earldom Charger PD Kit 20W ES-EU2

990 L

 

Karikues Earldom ES-EU2. Ofron karikim te shpejtë dhe efikas te pajisjeve tuaja me fuqi 20W kudo që të jeni, në shtëpi, në zyrë etj.

Ka stok

SKU: CNG2381-W Modeli: ES-EU2 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Input

AC 110 ~ 240V 50 / 60Hz 0.5A (Max)

Output
Type-C

5V / 3A; 9V / 2.22A; 12V / 1.65A

USB-A

5V / 3A; 9V / 2A; 12V / 1.5A

Type-C & USB-A

5V / 3A

Total

20W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Charger PD Kit 20W ES-EU2

1 x Cable type-c to lightning