Earldom EC-077C USB Cable 3A Faster Charging

490 L

 

Earldom EC-077C USB Cable 3A Faster Charging, fishë Type C, i përshtatshëm për karikim dhe kalim të dhënash. Është i përbërë nga material rezistent.

Ka stok

SKU: CNG1726-B Modeli: EC-077C Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Features

Faster Charging
Data transmission
100cm

Material

Bold weaving

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom EC-077C USB Cable 3A Faster Charging