Earldom ET-A10 Bluetooth Speaker

2,390 L

 

Boks me  Bluetooth nga Earldom, me audio me kualitet te larte dhe me bas te fuqishem. Gjithashtu eshte i pajisur me bateri me kapacitet 1200mAh.

Ka stok

SKU: CNG2392-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Ports

AUX, USB and TF card

Subwoofer Size

2inch

Output Power

3W, 4Ω

Battery Capacity

1200mAh

Frequency Response

100-12kHz

Input Power Supply

DC 5V 1A

Dimensions

79.8* 83.5* 176.9mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom ET-A10 Bluetooth Speaker