Earldom ET-A11 Bluetooth Speaker

2,490 L

 

Boks me Bluetooth nga Earldom, me audio me kualitet te larte dhe me bas te fuqishem . Gjithashtu eshte i pajisur me bateri me kapacitet 1200mAh.

Ka stok

SKU: CNG2393-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

Doogee X93

9,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Ports

AUX, Micro SD, USBv

Subwoofer Size

2 inches

Output Power

3W, 4Ω

Battery Capacity

1200mAh

Frequency Response

100-12kHz

Input Power Supply

DC 5V 1A

Dimensions

79.3 x 86.3 x 201.3 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom ET-A11 Bluetooth Speaker