Earldom ET-A14 Bluetooth Speaker

9,000 L

 

Earldom ka lançuar boksin me Bluetooth A-14 për t’u dhënë përdoruesve të tij eksperiencën më të mirë muzikore qoftë në shtëpi ose jashtë. Boksi suporton lidhjen me 2 mikrofona dhe me pajisje të ndryshme si kompjutera, televizorë, radio etj.

Ka stok

SKU: CNG1665-B Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Battery Capacity

4400mAh

Size

170.5* 173* 409.5

Subwoofer Size

4 inches

Output Power

60W, 4Ω

Frequency Response

80-15kHz

Input Power Supply

DC 5V 1A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom ET-A14 Bluetooth Speaker