Earldom ET-A19 Bluetooth Speaker

6,990 L

 

Earldom ka lançuar boksin me Bluetooth A-19 për t’u dhënë përdoruesve të tij eksperiencën më të mirë muzikore qoftë në shtëpi ose jashtë. Boksi është i rrumbullakët dhe i pajisur me mbajtëse që ju mundëson ta transportoni lehtësisht.

Ka stok

Shitur: 13 copë

SKU: CNG1666-B Modeli: ET-A19 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA E LIMITUAR

JBL GO 3 Portable Wireless Speaker

6,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Subwoofer Size

5.25 inches

Output Power

10.8W

Battery Capacity

1800mAh

Frequency Response

100 Hz-20 kHz

Input Power Supply

DC 5V

Size

375*170*180

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom ET-A19 Bluetooth Speaker