Earldom ET-A20 Bluetooth Speaker

2,990 L

 

Boks me Bluetooth nga Earldom, me bas te fuqishem dhe audio me kualitet te larte. Eshte i pajisur me bateri me kapacitet te madh prej 1800mAh.

Ka stok

SKU: CNG2376-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 9%
Ofertë!

Galaxy Tab A7 Lite – Grey

19,990 L
Kurseni: 2,000 L
- 54%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

TCL Tab 10s, WiFi Only

12,490 L
Kurseni: 14,500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Bluetooth

5.0

Material

Plastic, ABS+fabric+lanyard

Subwoofer Size

2inch

Battery Capacity

1800mAh

Play Time

3-4h

Output Power

3W, 4Ω

Regular Response

100-12kHz

Input Power Supply

DC 5V 1A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom ET-A20 Bluetooth Speaker