Earldom ET-A5 Bluetooth Speaker

2,900 L

 

Boks me  Bluetooth nga Earldom, me audio me kualitet te larte dhe me bas te fuqishem. Gjithashtu eshte i pajisur me bateri me kapacitet 1500mAh.

Ka stok

SKU: CNG1425-B Modeli: ET-A5 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Subwoofer Size

2.5 inch

Bluetooth

V4.2

Output power

7.5W

Battery

3.7V 1500mAh

Frequency Response

120Hz – 10kHz

Input Power

DC 5V

Dimension

246 x 89 x 93 mm

Functions

Bluetooth / USB / TF card / FM radio / AUX/LED display / knob(volume control)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bluetooth Speaker
1 x USB cable