Earldom Fascia Gun Massage Gun

3,490 L

 

Masazhuese nga Earldom. Përdoret për shlodhjen dhe heqjen e dhimbjes së muskujve nga lodhja ose dëmtime të ndryshme. Gjithashtu përmirëson qarkullimin e gjakut dhe qarkullimin limfatik. Me peshë të lehtë dhe e thjeshtë në përdorim. Nivele të ndryshme dridhjesh sipas dëshirës. Vjen e shoqëruar me koka të ndryshme për pjesë të ndryshme të trupit. Mund të përdoret pothuajse nga të gjithë, të rritur, të moshuar si edhe nga atletët.

Ka stok

SKU: CNG2880-B Modeli: ET-V3 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Input

5V / 2A max

Battery

1800mAh

Power

30 W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Fascia Gun Massage Gun