Earldom Fast Charger with Type-C Cable ES-EU12

990 L

 

Karikues Earldom ES-EU12 me kabllo Type-C.  Ofron karikim të shpejtë dhe efikas te pajisjeve tuaja. Me mbrojtje nga qarku i shkurtër dhe mbi karikimi. Tension hyrës 0.3A, tension dalës 3A dhe temperaturë operimi nga -10°C deri në – 50°C.

Ka stok

SKU: CNG2653-W Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Port

1 x USB

Function

QC3.0

Input

AC 100-240V 50/60HZ 0.5A

Input voltage and current

100-240V/0.3A

Output voltage and current

5V/3A

Material

PC Fireproof Material, PC+ABS

Protection

Short Circuit Protection, ocp, Low Tension, Over-charging,

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Fast Charging ES-EU12