Earldom Fast Charging Cable Micro EC-126M

990 L

 

Fishë karikimi dhe kalimi të dhënash Micro USB nga Earldom. I përshtatshëm për të gjitha pajisjet me portë Micro USB. Është i përbërë nga material rezistent.

Ka stok

SKU: CNG2434-W Modeli: EC-126M Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

FUNCTION

Fast Charging and Data transferring

CABLE SIZE

1m

CURRENT

2.4A

MATERIAL

PVC+ Copper

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Fast Charging Cable Micro EC-126M