Earldom Fast Charging Cable Type-C EC-126C

1,290 L

 

Fishë karikimi dhe kalimi të dhënash Type-C USB nga Earldom. I përshtatshëm për të gjitha pajisjet me portë Type-C USB. Është i përbërë nga material rezistent.

Ka stok

SKU: CNG2435-W Modeli: EC-126C Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 50%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Mi Ciga Hollow Ed-Out Mechanical Watch

11,990 L
Kurseni: 12,000 L
- 31%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Band 6

4,790 L
Kurseni: 2,200 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

FUNCTION

Fast Charging and Data transferring

CABLE SIZE

1m

CURRENT

2.4A

MATERIAL

PVC+ Copper

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Fast Charging Cable Type-C EC-126C