Earldom Fast Charging ES-EU12

1,490 L

 

Karikues Earldom ES-EU12.  Ofron karikim të shpejtë dhe efikas te pajisjeve tuaja. Me mbrojtje nga qarku i shkurtër dhe tensioni i lartë. Tension hyrës 0.3A. Tension dalës 3A. Temperatura e operimit nga -10°C – 50°C.

Ka stok

SKU: CNG2408-W Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Port

1 x USB

Function

QC3.0

Input

AC 100-240V 50/60HZ 0.5A

Input voltage and current

100-240V/0.3A

Output voltage and current

5V/3A

Material

PC Fireproof Material, PC+ABS

Protection

Short Circuit Protection, ocp, Low Tension, Over-charging,

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Fast Charging ES-EU12