Earldom Foldable Laptop Stand

990 L

 

Earldom vjen me kete mbajtese laptopash i cili eshte perfekt per tu marr me vete prej permasave te vogla dhe sherben per laptopa te madhesive te ndryshme.

Ka stok

SKU: CNG3232-W Kategori:

Informacion i detajuar

Brand
Color

White

Model No

ET-EH173

Name

Laptop Stand

Compatible

99% Laptop

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop stand