Earldom HIFI 3 in 1 AUX Cable

1,590 L

 

Kablloja AUX 3 në 1 nga Earldom ju mundëson lidhjen e paisjeve me 3.5 mm jack me paisjet me portë Type-c, Lightning dhe 3.5 mm jack. Është i përshtatshëm për celularë, tableta, iPad, kompjutera, kufje, bokse muzike etj.

Ka stok

SKU: CNG1691 Modeli: ET-AUX09 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black/Grey

Model

ET-AUX09

Cable type

Round braided

Cable Size

1.2 m

Interface

miniJack 3.5 mm, Type-C, Lightning 8pin

Material

nylon

Compatibility

smartphone, MP3 player, laptop, etc.

Shipping weight

55 g

Package size

205x110x15 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Audio Cable Earldom ET-AUX09 3 in 1