Earldom Laziest Holder ET-EH34

1,790 L

 

Mbajtese tableti ose telefoni  nga Earldom. Mund te vendoset ne qafe ose ne tavoline. E perbere nga material i bute i cili nuk ushtron presion dhe lodhje në qafë apo shpinë. Shijoni te lexuarit libra elektronike ose te shikuarit filma per ore te tera pa u lodhur.

Ka stok

SKU: CNG2384-B Modeli: ET-EH34 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

ROTATION

360 degree adjustable rotation

MATERIAL

ABS + foam combination

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Laziest Holder ET-EH34