Earldom Lightning 20W Charging Cable EC-141I

790 L

 

Kabllo lightning nga Earldom që shërben për karikimin e pajisjeve tuaja të pajisura me një portë të tillë. Përbëhet nga material tepër rezistent ndaj palosjeve dhe tërheqjeve.

Ka stok

SKU: CNG2461 Modeli: EC141I Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
MATERIAL

PVC +aluminium shell

TYPE

USB-C to Lightning

CHARGING SUPPORT

3A

POWER SUPPORT

20W

CABLE SIZE

3M

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Earldom Lightning 20W Charging Cable EC-141I