Earldom Lightning Nylon Charging Cable EC-124i

700 L

 

Kabllo lightning nga Earldom që shërben për karikimin e pajisjeve tuaja të pajisura me një portë të tillë. Përbëhet nga material najloni tepër rezistent ndaj palosjeve dhe tërheqjeve.

Ka stok

SKU: CNG1978-B Modeli: EC-124I Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Charging Support

2.4A

Material

Nylon + Metal

Cable Size

1m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charging Cable