Earldom Lightning USB Charging Cable C-137I

990 L

 

Fishë karikimi dhe kalimi të dhënash Lightning USB nga Earldom. I përshtatshëm për të gjitha pajisjet me portë Lightning USB. Është i përbërë nga një material rezistent.

Ka stok

SKU: CNG2416 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 31%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Band 6

4,790 L
Kurseni: 2,200 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

EC-137C

Color

White

Interface

Type-C

Function

Charging and Data transferring

Current

3A

Material

TPU

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Lightning USB Charging Cable C-137I