Earldom Lightning USB Charging Cable EC-135I

990 L

 

Fishë karikimi dhe kalimi të dhënash Lightning USB nga Earldom. I përshtatshëm për të gjitha pajisjet me portë Lightnig USB. I përbërë nga një material cilësor dhe dritë LED.

Ka stok

SKU: CNG2421-B Modeli: EC-135I Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 31%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Band 6

4,790 L
Kurseni: 2,200 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

EC-135I

Color

Black

Interface

Lightning

Cable Size

1m

Function

Fast Charging and Data transferring

Current

3A

Material

TPF plastic

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Lightning USB Charging Cable EC-135I