Earldom Lightning USB Fast Charging Cable EC-139I

990 L

 

Kabllo Lightning nga Earldom që shërben për karikimin e pajisjeve tuaja të pajisura me një portë të tillë dhe kalim të dhënash. Përbëhet nga material rezistent ndaj palosjeve dhe tërheqjeve.

Ka stok

SKU: CNG2448-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Charging Support

2.4A

Material

Nylon

Cable Size

1m

USB Type

Lightning

Features

-The cable is covered with a strong, super-durable parachute that is resistant to tangles and breaks
-Support 2.4A fast charging, for many times faster charging speed than normal charging cable
– Ability to transfer data at fast speeds up to 480mbps
– 1m cord length is convenient to use

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lightning USB Fast Charging Cable EC-139I