Earldom Lightning USB Magnet Charging Cable EC-140I

990 L

 

Fishë karikimi dhe kalimi të dhënash Lightning USB nga Earldom. I përshtatshëm për të gjitha pajisjet me portë Lightning USB. I përbërë nga një material cilësor. Fundi i kabllit është projektuar me një magnet të fortë, i cili ju ndihmon të karikoni shpejt dhe lehtë.

Ka stok

SKU: CNG2450-B Modeli: EC-140I Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 30%
BEST DEALS
Ofertë!

Xiaomi Mi Band 6

3,490 L
Kurseni: 1,500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

EC-140I

Color

Black

Interface

Lightning

Cable Size

1m

Function

Charging cable supports fast charging

Current

2.4A

Material

TPE plastic, flexible, anti-tangle and anti-break effectively.
The end of the cable is smartly designed with magnets with a strong magnetic field, they will self-adhesive when bringing the device to the cable end, helping you charge quickly and easily.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Lightning USB Magnet Charging Cable EC-140I