Earldom M66 USB Car Kit Player

1,990 L

 

Mp3  për në makinë nga Earldom. Pajisur me teknologjinë e Bluetooth 5.0 për një transferim më të shpejtë dhe me lexues për kartë memorie.

Ka stok

SKU: CNG2590-B Modeli: ET-M66 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connection

Bluetooth

Bluetooth

5.0

BT Connection Distance

10m

Function

Stereo, Hands-free, APP Control

FM Transmission Frequency

87.5-108.0MHz

FM Transmission Distance

3m

Material

ABS+TPE

Cable length

1m

Feature

Support TF Card

Support TF card Capacity

≤128Gb

Support TF Card Audio Formats

MP3/WAV/FLAC/WMA

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom M66 USB Car Kit Player