Earldom Magic Drawing Pen ET-P2

2,390 L

 

Laps nga Earldom. Shume preçiz, me super performance dhe me mbi 9 ore jetgjatesi baterie. Eshte i pershtatshem per pothuajse te gjithe modelet Tablet dhe Ipad.

Ka stok

SKU: CNG2443-W Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 9%
Ofertë!

Galaxy Tab A7 Lite – Grey

19,990 L
Kurseni: 2,000 L
- 55%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Alcatel Tab 3T 9032X 8″, 4G + WiFi

8,990 L
Kurseni: 11,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Material

Aluminum alloy

FINE POINT TIPS SIZE

1.5mm

Interface

Micro USB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Magic Drawing Pen ET-P2