Earldom Magnetic Touch Pen ET-P3

2,390 L

 

Laps nga Earldom me super performance dhe me super precizion. Karikohet me fishe Type-C. Eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri pajisjesh.

Ka stok

SKU: CNG2445-W Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 28%
Ofertë!

Galaxy Tab A7 Lite – Grey

12,990 L
Kurseni: 5,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

MATERIAL

Aluminum alloy

FINE POINT TIPS SIZE

1.5mm

BATTERY

Lithium polymer battery

CHARGING PORT

USB Type-C

CHARGING TIME

1 hours

USE TIME

More than 15 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Magnetic Touch Pen ET-P3