Earldom Micro Charging Cable EC-108M

390 L

 

Kabllo USB Micro nga Earldom që shërben për karikimin e pajisjeve tuaja të pajisura me një portë të tillë. Përbëhet nga material tepër rezistent  dhe suporton karikimin e shpejte 2.4A.

SKU: CNG1732-W Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

CHARGING SUPPORT

2.4A

CABLE SIZE

1M

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Micro Charging Cable EC-108M