Earldom Micro USB Charging Cable EC-131M

990 L

 

Kabllo micro USB nga Earldom që shërben për karikimin e pajisjeve tuaja të pajisura me një portë të tillë dhe kalim të dhënash. Përbëhet nga material rezistent ndaj palosjeve dhe tërheqjeve.

Ka stok

SKU: CNG2439-W Modeli: EC-131M Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

USB type

Micro

Material

Metal + PVC

Cable Size

1m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Micro USB Charging Cable EC-131M