Earldom Micro USB Charging Cable EC-135M

990 L

 

Fishë karikimi dhe kalimi të dhënash Micro USB nga Earldom. I përshtatshëm për të gjitha pajisjet me portë Micro USB.

Ka stok

SKU: CNG2420-B Modeli: EC-135M Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

EC-135M

Color

Black

Interface

Micro

Cable Size

1m

Function

Fast Charging and Data transferring

Current

3A

Material

TPF plastic

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom 3A Fast Charging Cable EC-135M