Earldom Mini Live Broadcast Selfie Stick ET-ZP26

1,790 L

 

Shkopi selfie nga Earldom është i përshtatshëm për çdo pajisje dhe është shumë i lehtë në përdorim. Lidhet me bluetooth dhe është i pajisur me një pult që shërben për shkrepjen e fotove në distancë.

Ka stok

SKU: CNG2951-B Modeli: ET-ZP26 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 8%
Ofertë!

Xiaomi Redmi 9A – Nature Green, 2GB

11,990 L
Kurseni: 1,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Tensile Length

160-775mm

Product Material

ABS

Tube Material

Stainless Steel

Handle Diameter

31mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Wireless Selfie Stick ET-ZP24