Earldom Mini Live Broadcast Selfie Stick

1,490 L

 

Shkopi selfie nga Earldom është i përshtatshëm për çdo pajisje dhe është shumë i lehtë në përdorim. Lidhet me bluetooth version 4.2 dhe është i pajisur me një pult që shërben për shkrepjen e fotove në distancë.

Ka stok

SKU: CNG2830-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Bluetooth

4.2

VOLTAGE

3 V

CAPACITY

70 mAh

COMPATIBILITY

IOS, Android

WEIGHT

152.5 g

Extended Length

185-1010mm

Suitable for

Mobile phone

Feature

360 rotation

Material

ABS+PC

Additional Function

Fold

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Mini Live Broadcast Selfie Stick