Earldom Mobile Phone Bracket

790 L

 

Mbajtës celulari për makinë EH – 109. Është e vogël, e lehtë dhe shumë rezistente. Mund të rrotullohet 360 gradë dhe në sipërfaqe është e pajisur me magnetë të fuqishëm.

Ka stok

SKU: CNG1452-S Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Silver

Material

ABS Plastic

Features

– The product is made from high quality ABS plastic and metal to bring luxury

– The surface has strong magnets to keep your phone firmly in place

– Can rotate 360 ​​degrees flexibly, adjust the phone in all aspects according to the user's wishes

– The clamp base is designed with a solid square shape

– The product is small in size, light in weight, easy to move and durable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Car Phone Clip EH – 109