Earldom Mobile Phone Cooling Fan ET-F05

2,990 L

 

Mbani telefonin tuaj në temperaturë normale gjatë kohës që luani ose punoni për orë të tëra. E pajisur me 2 freskuese. Kjo do të zvogëlojë ndjeshëm ngarkesën termike në pajisjen tuaj dhe do të sigurojë performancë maksimale dhe pa frenime në lojë!

Ka stok

SKU: CNG1756-B Modeli: ET-F05 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Specification

High-Quality Chipset
10 hours non-stop broadcast

Power Supply

5V2A

Input

Type C

Cable

Type C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Mobile Phone Cooling Fan ET-F05