Earldom Nylon Cable Micro EC-107M

490 L

 

Kabllo USB Micro nga Earldom që shërben për karikimin e pajisjeve tuaja të pajisura me një portë të tillë. Përbëhet nga material tepër rezistent najloni dhe suporton karikimin e shpejte 2.4A.

Ka stok

SKU: CNG1747-B Modeli: EC-107M Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Function

Charging & data transmission

CHARGING SUPPORT

2.4A

MATERIAL

Metal + Nylon

CABLE SIZE

1M

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Nylon Cable Micro EC-107M