Earldom Nylon Cable Type-C EC-107C

400 L

 

Kabllo USB Type-C nga Earldom që shërben për karikimin e pajisjeve tuaja të pajisura me një portë të tillë. Përbëhet nga material tepër rezistent najloni  dhe suporton karikimin e shpejte 2.4A.

Ka stok

SKU: CNG1748-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Function

Charging & data transmission

CHARGING SUPPORT

2.4A

MATERIAL

Metal + Nylon

CABLE SIZE

1M

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Nylon Cable Type-C EC-107C