Earldom On-The-Go USB OTG ET-OT70

1,190 L

 

Earldom On-The-Go USB OTG ET-OT70 ju jep mundësinë të kapni momentet tuaja më të bukura pa u shqetësuar për memorjen e mbetur. E vogël dhe mjaft praktike për t’a patur kudo me vete.

Ka stok

SKU: CNG3243-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Speed

USB 2.0 High Speed

Card

SD/TF

Material

ABS

Interface

USB/ Micro USB

Reader Type

All In One

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom On-The-Go USB OTG ET-OT70