Earldom Phone Holder ET-EH93

900 L

 

Mbajtëse telefoni ET-EH93  për makinë nga Earldom. Rrotullohet 360° dhe përbëhet nga material i qendrueshëm dhe rezistent. Qendroni të sigurt ndërkohë  që ngisni makinën.

Ka stok

SKU: CNG1970-B Modeli: ET-EH93 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Material

ABS/PC

Function

wireless car Holder, Phone holder, Car phone holder

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Phone Holder