Earldom Power Bank 20,000 mAh

2,490 L

 

Power Bank universale nga Earldom. Ka kapacitet 20.000 mAh dhe është e pajisur me 3 porta hyrëse, lightning, micro dhe type-c. Kur është e karikuar 100% kjo Power Bank mund ta karikoj celularin tuaj deri në 5-6 herë. Gjithashtu është e pajisur me një ekran të vogël LED i cili ju tregon për pëerqindjen e mbetur të baterisë.

Ka stok

SKU: CNG1971-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Capacity

20000mAh

Dimensions

149 x 69 x 29mm

Micro/Lightning Input

5V~2A, 9V~2A

USB1 output

5V~3A, 9V~2A, 12V~1.5A, 5V~4.5A, 4.5V~5A

USB2 output

5V~2A, 9V~2A, 12V~1.5A

Type-C I/O ports

5V~3A, 9V~2A, 12V~1.5A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Power Bank