Earldom Pro Tec Screwdriver Kit EC-T01

1,490 L

 

Kacavid me 24 lloje te ndryshme kokash nga Earldom. Te thjeshta ne perdorim dhe te perbera me material shume rezistent. Te pershtatshme per te punuar me pajisje elektronike.

Ka stok

SKU: CNG2395-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Material

Steel

Functions

Nozzle – an asterisk six-pointed T2/T3/T4/T5/T6/T7/T8. Nozzle – Hex H1.3/H1.5/H2.0. Nozzle – cross 1.0/1.5/2.0. Nozzle – slotted 1.5/2.0/2.5. Nozzle – asterisk Pentalobe five-pointed 0.8 / 1.2 / 2.0. Nozzle – Y – figurative 0,8/2.5. Nozzle Standoff 1.5. Nozzle – Triangle 2.0. Nozzle – U-Shaped 2.6.

Case size

168x66x20 mm

Screwdriver size

168x16x16 mm

Weight

250 gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Screwdriver

24 nozzles

case