Earldom RGB Bluetooth Speaker ET-A22

3,990 L

 

Boks me Bluetooth nga Earldom, me bas të fuqishëm dhe audio me kualitet të lartë. Dizajn kompakt, i përshtatshëm për ta mbajtur me vete kudo. Kapaciteti i baterisë është deri në 2000 mAh, duke ju lejuar ta përdorni vazhdimisht për 2-5 orë. Fuqia jashtëzakonisht e madhe e altoparlantëve prej 8 W ju ndihmon të dëgjoni muzikë komode në një gamë të gjerë. Teknologji e integruar e avancuar Bluetooth V5.0 për shpejtësi dhe qëndrueshmëri në lidhje. Shirit LED super mbresëlënës RGB me 7 ngjyra të ndryshme, i përshtatur automatikisht me melodinë e këngës, duke ju dhënë një përvojë gjithëpërfshirëse vizuale dhe dëgjimore.

Ka stok

SKU: CNG2829-W Modeli: ET-A22 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Bluetooth

5.0

Material

ABS shell + Metal mesh

Playing time

2-5 Hours

Input

DC 5V/1A

Battery

3.7V 2000mAh

Charging Interface

USB-C fast charging

Max Power

8W

TF Card

Capacity 32GB Max

BT Working Frequency

2.402GHz – 2.480GHz

BT Range

10M

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom RGB Bluetooth Speaker ET-A22