Earldom Smartwatch 49MM SW8

5,990 L

 

Ora inteligjente Earldom SW8 lidhet me celularin tuaj me anë të Bluetooth duke mundësuar kryerjen e telefonatave apo të gjitha njoftimet. Ekrani 1.96 inch IPS ofron ekran full touchscreen për një pamje elegante dhe lehtësi përdorimi. Monitoroni të gjithë parametrat jetësore: hapat, rrahjet e zemrës, kaloritë e djegura, cilësinë e gjumit. Masni presionin e gjakut 24 orë në 7 ditët e javes, oksigjenin në gjak, si dhe funksione të tjera. Monitoruesi i gjumit ndjek dhe analizon cilësinë e gjumit tuaj për të ofruar cilësi të mirë të gjumit.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy Watch 3 R850

16,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Orange

Screen Size

1.96''

SIM

No SIM

Battery Capacity

320mAh

Charging Mode

Wireless Charger

Wireless Version

BT 5.1

Waterproof Level

IP67

Standby Time

3 days

Charging Time

160 minutes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Watch

1 x Charging Cable

1 x Manual